Emaljerad urtavla. Klockkedja i doublé. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, boettens baksida med repor, invändig gravyr. (Diameter 50mm, totalvikt exklusive kedja 82,3g.)
5 000 SEK | 2021-04-01 20:37 |
4 800 SEK | 2021-04-03 23:43 |
4 400 SEK | 2021-04-02 09:59 |
3 200 SEK | 2021-04-01 23:17 |
1 200 SEK | 2021-04-01 19:25 |
150 SEK | 2021-04-01 20:32 |
100 SEK | Startpris |