Med skuren dekor av bl.a. sjöjungfru, maskaron och krönt med snäcka. Ljusarm i mässing. Signerade I.R.L. Färgslitage, smärre ytsprickor. (Höjd 60)
5 000 SEK | 2021-04-05 08:49 |
4 800 SEK | 2021-03-26 16:09 |
3 000 SEK | 2021-04-02 22:05 |
1 200 SEK | 2021-04-02 19:31 |
1 000 SEK | 2021-04-02 19:28 |
400 SEK | 2021-04-01 22:06 |
100 SEK | Start price |