Blåtonat glas. Signerad, etikettmärkt. Smärre repor. (Höjd 9, diameter 26)
400 SEK | 2021-04-05 12:12 |
350 SEK | 2021-04-05 05:58 |
300 SEK | 2021-04-04 22:27 |
250 SEK | 2021-04-04 22:25 |
150 SEK | 2021-04-02 22:23 |
100 SEK | Start price |