Matskedar 12st, matknivar 12st, matgafflar 12st, smörgåsgafflar 12st, smörgåsknivar 12st, dessertskedar 12st, smörknivar 4st samt kaffeskedar 7st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (vikt exklusive knivar 1980g., knivarnas vikt 1750g., matknivarnas längd 21,5)
21 000 SEK | 2021-04-05 11:53 |
20 500 SEK | 2021-04-05 11:23 |
13 500 SEK | 2021-04-04 09:17 |
12 500 SEK | 2021-04-01 22:24 |
11 500 SEK | 2021-04-01 09:46 |
100 SEK | Start price |