Smörknivar 5st, bordsskedar 6st, matskedar 6st, teskedar 6st, kaffeskedar 6st, bordsgafflar 6st, smörgåsgafflar 6st, bordsknivar 6st samt smörgåsknivar 6st. Knivarna med rostfria blad. Graverat monogram. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Längsta längd 21,5, vikt exklusive knivar 1785g., knivarnas vikt 818g.)
9 800 SEK | 2021-04-24 20:53 |
9 600 SEK | 2021-04-22 20:34 |
9 200 SEK | 2021-04-24 20:31 |
8 200 SEK | 2021-04-23 22:02 |
2 500 SEK | 2021-04-23 15:05 |
2 100 SEK | 2021-04-22 21:55 |
250 SEK | 2021-04-22 21:54 |
150 SEK | 2021-04-22 21:22 |
100 SEK | Start price |