Bemålad och bronserad metall. Detaljer i mässing och förnicklad metall. Slitage, fläckar, taltratt med smärre nagg. (Höjd 31)
4 200 SEK | 2021-04-25 10:53 |
4 000 SEK | 2021-04-25 11:43 |
3 400 SEK | 2021-04-24 15:05 |
2 800 SEK | 2021-04-24 13:44 |
2 700 SEK | 2021-04-23 03:26 |
2 500 SEK | 2021-04-22 23:32 |
650 SEK | 2021-04-22 22:44 |
350 SEK | 2021-04-22 22:16 |
250 SEK | 2021-04-22 22:09 |
150 SEK | 2021-04-22 20:58 |
100 SEK | Startpris |