Matskedar 12st, matgafflar 12st, matknivar 12st, smörgåsgafflar 6st samt smörgåsknivar 6st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 25,5, vikt exklusive knivar 1730g., knivarnas vikt 1030g.)
9 800 SEK | 2021-04-24 20:55 |
9 600 SEK | 2021-04-22 20:34 |
9 200 SEK | 2021-04-24 20:39 |
8 000 SEK | 2021-04-23 22:04 |
2 000 SEK | 2021-04-23 15:11 |
1 000 SEK | 2021-04-22 21:19 |
100 SEK | Start price |