Förgyllt parerskydd med dekor av flottans emblem. Avslut i form av lejonhuvud. Balja i läder och mässing. Klinga med etsad dekor och text "Fäderneslandet". Med portepe. Baljans läder slitet och nött. Skyddspåse med skador. (Total längd 97)
3 400 SEK | 2021-04-25 11:43 |
3 200 SEK | 2021-04-22 21:40 |
2 900 SEK | 2021-04-23 00:14 |
2 700 SEK | 2021-04-22 22:14 |
2 500 SEK | 2021-04-22 21:10 |
2 000 SEK | 2021-04-22 14:43 |
1 000 SEK | 2021-04-22 21:04 |
700 SEK | 2021-04-22 20:44 |
100 SEK | Start price |