Mahogny och bemålad metall. Förnicklade detaljer. Nedtill med fanerskador, fläckar, slitage, några detaljer delvis lösa. (Höjd 58)
6 600 SEK | 2021-04-24 10:39 |
6 400 SEK | 2021-04-25 11:32 |
3 600 SEK | 2021-04-25 10:27 |
1 900 SEK | 2021-04-23 11:30 |
600 SEK | 2021-04-23 10:49 |
550 SEK | 2021-04-23 10:35 |
450 SEK | 2021-04-22 23:42 |
150 SEK | 2021-04-22 22:17 |
100 SEK | 2021-04-22 21:05 |
100 SEK | Start price |