Förgylld boett. Armband i läder. Går ej. Märken, repor, glas med mindre spricka. (Diameter 40mm)
2 700 SEK | 2021-04-25 08:48 |
2 600 SEK | 2021-04-25 12:15 |
2 300 SEK | 2021-04-25 11:23 |
1 800 SEK | 2021-04-25 03:45 |
1 500 SEK | 2021-04-22 23:23 |
1 400 SEK | 2021-04-23 18:33 |
1 200 SEK | 2021-04-22 22:15 |
250 SEK | 2021-04-22 22:05 |
200 SEK | 2021-04-22 21:45 |
150 SEK | 2021-04-22 20:40 |
100 SEK | 2021-04-22 20:39 |
100 SEK | Startpris |