Akrylmålning, "Peinture". Signerad och daterad Krakow 8.1964. Krackelering, retuscher. (80x99)
232 500 SEK | 2021-04-24 21:42 |
232 000 SEK | 2021-04-25 11:55 |
190 500 SEK | 2021-04-25 11:53 |
96 000 SEK | 2021-04-24 12:21 |
71 000 SEK | 2021-04-24 12:07 |
27 000 SEK | 2021-04-23 09:29 |
24 500 SEK | 2021-04-22 23:02 |
11 000 SEK | 2021-04-22 20:33 |
2 000 SEK | 2021-04-22 19:55 |
150 SEK | 2021-04-22 19:42 |
100 SEK | 2021-04-22 19:01 |
100 SEK | Startpris |