Chronometer. Boett i stål. Svart urtavla. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Glas med repor, bruksslitage. (Diameter 35mm)
19 000 SEK | 2021-05-16 11:58 |
18 500 SEK | 2021-05-16 11:55 |
15 500 SEK | 2021-05-16 11:36 |
10 500 SEK | 2021-05-16 10:09 |
9 800 SEK | 2021-05-03 16:27 |
9 000 SEK | 2021-05-14 22:07 |
4 800 SEK | 2021-05-13 21:35 |
4 400 SEK | 2021-05-13 21:32 |
3 600 SEK | 2021-05-13 20:04 |
3 200 SEK | 2021-05-13 18:04 |
100 SEK | Startpris |