Träskuren och bemålad. Föreställande soldat till häst. Löstagbar ryttare. Ryttare med lagade ben. Mindre färgslitage, lagningar, ryttaren sannolikt sekundär. (Höjd inklusive ryttare 23)
24 000 SEK | 2021-05-16 11:39 |
23 500 SEK | 2021-05-06 10:33 |
20 000 SEK | 2021-05-16 09:31 |
18 500 SEK | 2021-05-14 11:16 |
5 000 SEK | 2021-05-13 20:29 |
150 SEK | 2021-05-13 20:03 |
100 SEK | Start price |