Stål, med förgyllda detaljer. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, boett med märken. (Diameter 40mm)
8 000 SEK | 2021-05-15 10:29 |
7 800 SEK | 2021-05-11 12:07 |
7 800 SEK | 2021-05-14 16:38 |
4 800 SEK | 2021-05-14 01:04 |
3 800 SEK | 2021-05-13 21:33 |
3 400 SEK | 2021-05-13 20:16 |
3 000 SEK | 2021-05-13 19:17 |
150 SEK | 2021-05-13 18:04 |
100 SEK | Start price |