Möjligen av Johan Pettersen, Söderhamn. Med graverad dekor av roccailer och snäckformationer. Vriden fot. Invändigt förgylld. Ostämplad. (Höjd 16,5, diameter 13, vikt 300g.)
4 000 SEK | 2021-05-16 11:48 |
3 800 SEK | 2021-05-16 12:03 |
3 400 SEK | 2021-05-16 11:59 |
2 800 SEK | 2021-05-16 09:19 |
2 600 SEK | 2021-05-15 00:36 |
2 000 SEK | 2021-05-14 12:39 |
1 800 SEK | 2021-05-14 18:24 |
1 500 SEK | 2021-05-14 17:40 |
1 300 SEK | 2021-05-14 00:54 |
1 200 SEK | 2021-05-13 17:46 |
400 SEK | 2021-05-13 22:06 |
100 SEK | Start price |