Bronserad och förgylld. Krön med infälld medaljong, rosett och kvistar. Senare glas, senare bronsering och förgyllning, nedtill med kompletterade dekorer och dekorlagningar. Ej ursprunglig ljusarm i mässing. (Höjd 85, bredd 45)
4 400 SEK | 2021-05-15 23:35 |
4 200 SEK | 2021-05-13 22:27 |
4 200 SEK | 2021-09-27 22:15 |
950 SEK | 2021-05-13 21:08 |
100 SEK | Start price |