Gafflar 12st samt knivar 12st. Räfflade handtag. Graverat monogram. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 22,5, vikt 1300g.)
5 400 SEK | 2021-05-14 09:34 |
5 200 SEK | 2021-05-16 09:32 |
3 600 SEK | 2021-05-15 10:57 |
3 000 SEK | 2021-05-14 12:41 |
900 SEK | 2021-05-13 20:42 |
600 SEK | 2021-05-14 08:44 |
100 SEK | Start price |