Matknivar 12st, matskedar 12st, matgafflar 12st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 14st, bordsknivar 9st, kaffeskedar 12st, moccaskedar 6st, smörgåskniv, såsslev, smörknivar 2st med blad i silver, kompottsked samt smörkniv. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Matknivarnas längd 22,5, vikt exklusive knivar 2744, knivarnas vikt 1160g.)
16 500 SEK | 2021-05-14 19:22 |
16 000 SEK | 2021-05-14 18:22 |
15 000 SEK | 2021-05-14 12:37 |
8 400 SEK | 2021-05-13 22:41 |
1 500 SEK | 2021-05-13 20:41 |
150 SEK | 2021-05-13 22:24 |
100 SEK | Start price |