Gjutjärn. Med dubbla hänklar. Reliefdekor av girlanger. Slitage, ställvis med rostskador. (Höjd 39, diameter 30)
5 200 SEK | 2021-05-16 11:58 |
5 000 SEK | 2021-05-16 08:49 |
4 600 SEK | 2021-05-15 22:45 |
3 000 SEK | 2021-05-16 00:35 |
1 500 SEK | 2021-05-14 13:38 |
1 500 SEK | 2021-05-14 21:48 |
650 SEK | 2021-05-14 11:17 |
600 SEK | 2021-05-13 21:38 |
600 SEK | 2021-05-13 22:29 |
500 SEK | 2021-05-13 21:31 |
200 SEK | 2021-05-13 21:02 |
150 SEK | 2021-05-13 20:32 |
100 SEK | 2021-05-13 20:05 |
100 SEK | Start price |