Bronserad och förgylld. Dekor i pastellage av bl.a. växtlighet. Tvådelat glas. Fasettslipat glas. Enligt etikett tidigare från Salsta Slott. Förgyllningsslitage, dekorsprickor, retuscher, krön med förstärkning, glaset anlupet, bakstycke ställvis maskstunget. (Höjd 123, bredd 53)
14 500 SEK | 2021-05-16 12:05 |
14 000 SEK | 2021-05-16 12:01 |
12 500 SEK | 2021-05-16 11:56 |
9 800 SEK | 2021-05-16 11:38 |
7 600 SEK | 2021-05-16 09:20 |
5 600 SEK | 2021-05-16 11:15 |
4 600 SEK | 2021-05-14 16:16 |
3 000 SEK | 2021-05-13 21:26 |
2 000 SEK | 2021-05-13 20:56 |
1 800 SEK | 2021-05-13 20:05 |
1 100 SEK | 2021-05-13 19:55 |
350 SEK | 2021-05-13 19:53 |
100 SEK | Startpris |