Bronserad och förgylld. Med skuren dekor. Krönt med rosett och sköld. Monogramsignerad, med Stockholms hallstämpel. Omarbetad/kortad, fläckar, senare bronsering, smärre sprickor. (Höjd 88, bredd 73)
3 000 SEK | 2021-06-04 20:07 |
3 000 SEK | 2021-06-06 09:52 |
2 800 SEK | 2021-06-04 13:28 |
2 500 SEK | 2021-06-04 18:50 |
950 SEK | 2021-06-04 11:26 |
850 SEK | 2021-06-04 10:07 |
750 SEK | 2021-06-03 20:29 |
550 SEK | 2021-06-03 20:26 |
100 SEK | Startpris |