Olja på duk, "Maria vid grötkappen". Signerad. (72x91)
4 200 SEK | 2021-06-06 11:56 |
4 000 SEK | 2021-06-06 11:44 |
3 400 SEK | 2021-06-05 19:48 |
3 000 SEK | 2021-06-04 22:21 |
1 800 SEK | 2021-06-04 20:56 |
1 500 SEK | 2021-06-03 21:01 |
450 SEK | 2021-06-04 09:30 |
350 SEK | 2021-06-04 01:04 |
100 SEK | Startpris |