Glaserat stengods. Signerad, stämplad. (Höjd 8,5)
14 500 SEK | 2021-06-06 11:53 |
14 000 SEK | 2021-06-06 11:56 |
11 000 SEK | 2021-06-06 11:15 |
10 500 SEK | 2021-06-06 10:14 |
10 000 SEK | 2021-06-05 19:54 |
8 800 SEK | 2021-06-05 12:55 |
8 200 SEK | 2021-06-04 10:37 |
6 800 SEK | 2021-06-03 21:05 |
3 600 SEK | 2021-06-04 09:43 |
2 200 SEK | 2021-06-03 20:27 |
600 SEK | 2021-06-03 20:00 |
500 SEK | 2021-06-03 19:16 |
100 SEK | Startpris |