Förgylld metall. Två ljuspunkter. Etikettmärkt. Raster saknas, repor, fläckar, smärre ärg. (Diameter 43)
3 200 SEK | 2021-06-06 09:45 |
3 000 SEK | 2021-06-06 10:55 |
2 700 SEK | 2021-06-05 22:04 |
900 SEK | 2021-06-04 19:57 |
500 SEK | 2021-06-03 22:05 |
400 SEK | 2021-06-03 22:04 |
100 SEK | 2021-06-03 21:16 |
100 SEK | Startpris |