Olja på pannå, "Motiv från Nordingrå". Signerad. Färgbortfall, repor. (31x39)
25 000 SEK | 2021-06-06 11:59 |
24 500 SEK | 2021-06-06 11:57 |
19 000 SEK | 2021-06-06 09:32 |
15 500 SEK | 2021-06-06 09:23 |
11 500 SEK | 2021-06-05 15:37 |
8 600 SEK | 2021-06-05 11:47 |
5 200 SEK | 2021-06-04 00:24 |
2 500 SEK | 2021-06-03 22:32 |
2 200 SEK | 2021-06-03 22:42 |
1 500 SEK | 2021-06-03 22:34 |
500 SEK | 2021-06-03 19:45 |
200 SEK | 2021-06-03 21:00 |
100 SEK | Startpris |