Förgylld brons. För två ljus vardera. Med löstagbara kandelaberarmar. Krönta med urna. Dekorerade med bl.a. pärlbård. En något sned, ytslitage. (Höjd 41)
3 600 SEK | 2021-08-22 11:51 |
3 400 SEK | 2021-08-20 06:00 |
3 000 SEK | 2021-08-22 11:48 |
2 800 SEK | 2021-08-21 09:01 |
2 600 SEK | 2021-08-20 20:33 |
950 SEK | 2021-08-20 18:31 |
850 SEK | 2021-08-19 21:08 |
450 SEK | 2021-08-20 01:18 |
150 SEK | 2021-08-19 22:35 |
100 SEK | Startpris |