Förgylld brons. Med rik dekor av bl.a. vindruvsklasar och blad. Mindre bristning. En fot med märken. Smärre förgyllningsslitage. (Höjd 26)
9 600 SEK | 2021-08-22 10:27 |
9 400 SEK | 2021-08-22 11:27 |
8 000 SEK | 2021-08-21 22:06 |
7 000 SEK | 2021-08-21 09:25 |
5 400 SEK | 2021-08-21 09:10 |
3 800 SEK | 2021-08-20 10:27 |
2 300 SEK | 2021-08-20 11:54 |
1 900 SEK | 2021-08-20 08:43 |
1 500 SEK | 2021-08-20 07:57 |
950 SEK | 2021-08-20 07:06 |
850 SEK | 2021-08-19 21:10 |
100 SEK | 2021-08-19 20:09 |
100 SEK | Startpris |