Olja på duk, poserande kvinna. Signerad. (80x65)
5 200 SEK | 2021-08-22 11:58 |
5 000 SEK | 2021-08-22 11:29 |
3 800 SEK | 2021-08-22 10:42 |
3 400 SEK | 2021-08-22 00:17 |
1 500 SEK | 2021-08-20 15:33 |
350 SEK | 2021-08-19 22:30 |
250 SEK | 2021-08-19 20:03 |
150 SEK | 2021-08-19 20:06 |
100 SEK | Startpris |