Olja på duk, figur i månbelyst landskap. Signerad. (131x100)
10 500 SEK | 2021-08-21 22:29 |
10 000 SEK | 2021-08-21 22:59 |
8 400 SEK | 2021-08-21 18:49 |
8 200 SEK | 2021-08-21 13:17 |
5 000 SEK | 2021-08-20 22:11 |
4 000 SEK | 2021-08-20 08:14 |
3 200 SEK | 2021-08-19 19:35 |
2 000 SEK | 2021-08-19 22:38 |
1 500 SEK | 2021-08-19 22:37 |
500 SEK | 2021-08-19 19:13 |
150 SEK | 2021-08-19 19:33 |
100 SEK | Startpris |