Fajans. Med bemålad dekor av blomster. Kantnaggar, krackelering. (Diameter 34,5)
8 400 SEK | 2021-09-12 11:59 |
8 200 SEK | 2021-09-12 09:46 |
8 200 SEK | 2021-09-12 11:56 |
6 600 SEK | 2021-09-11 10:51 |
5 400 SEK | 2021-09-12 09:01 |
4 000 SEK | 2021-09-11 10:49 |
3 200 SEK | 2021-09-10 14:48 |
2 100 SEK | 2021-09-10 09:40 |
950 SEK | 2021-09-09 22:54 |
700 SEK | 2021-09-09 22:57 |
500 SEK | 2021-09-09 21:28 |
500 SEK | 2021-09-09 21:48 |
400 SEK | 2021-09-09 18:39 |
250 SEK | 2021-09-09 20:22 |
150 SEK | 2021-09-09 19:19 |
100 SEK | Startpris |