Med handmålad dekor. Center med dekor av figurscener samt fåglar. Förgyllda hänklar. Undertill med sigill i rött. En hänkel med avslag, fotnagg, fotring med mindre lagning. (Höjd 48, bredd 37)
15 500 SEK | 2021-09-12 09:58 |
15 000 SEK | 2021-09-12 09:49 |
6 400 SEK | 2021-09-10 19:59 |
6 200 SEK | 2021-09-10 17:17 |
4 000 SEK | 2021-09-10 13:26 |
2 300 SEK | 2021-09-09 19:19 |
2 000 SEK | 2021-09-09 19:48 |
100 SEK | 2021-09-09 17:52 |
100 SEK | Startpris |