Olja på träskiva, motiv med Sankt Barbara. Krackelering, färgbortfall, träskivan lagad. (36x31)
1 500 SEK | 2021-09-12 10:24 |
1 400 SEK | 2021-09-11 23:08 |
1 000 SEK | 2021-09-12 09:17 |
750 SEK | 2021-09-11 08:31 |
650 SEK | 2021-09-10 11:09 |
350 SEK | 2021-09-09 21:49 |
300 SEK | 2021-09-09 18:53 |
200 SEK | 2021-09-09 18:50 |
100 SEK | Startpris |