Mahogny och bemålad metall. Detaljer i förnicklad metall och mässing. Märken, fläckar, smärre fanerskador, avslut nedkortat. (Höjd 68)
3 000 SEK | 2021-09-12 11:19 |
2 900 SEK | 2021-09-12 09:45 |
1 700 SEK | 2021-09-11 17:13 |
1 400 SEK | 2021-09-11 11:45 |
1 200 SEK | 2021-09-11 08:18 |
600 SEK | 2021-09-09 22:30 |
400 SEK | 2021-09-10 12:53 |
300 SEK | 2021-09-09 22:54 |
200 SEK | 2021-09-09 21:31 |
100 SEK | 2021-09-09 18:50 |
100 SEK | Startpris |