Målad på papper, "Dråtningen från dett rika arabien reser till konung Salmon 1805". Slitage, lagningar, retuscher. (107x128)
32 500 SEK | 2021-10-03 12:03 |
32 000 SEK | 2021-10-03 12:03 |
28 000 SEK | 2021-10-03 11:59 |
23 000 SEK | 2021-10-03 11:59 |
17 000 SEK | 2021-10-03 10:17 |
15 000 SEK | 2021-10-02 13:55 |
12 000 SEK | 2021-10-02 12:02 |
10 000 SEK | 2021-10-01 20:22 |
8 000 SEK | 2021-10-01 11:14 |
4 600 SEK | 2021-10-01 13:13 |
3 600 SEK | 2021-10-01 12:40 |
2 200 SEK | 2021-10-01 10:37 |
2 000 SEK | 2021-10-01 09:35 |
1 600 SEK | 2021-09-30 23:32 |
1 500 SEK | 2021-09-30 22:46 |
1 300 SEK | 2021-09-30 21:25 |
1 100 SEK | 2021-09-30 20:30 |
150 SEK | 2021-09-30 20:08 |
100 SEK | 2021-09-30 19:18 |
100 SEK | Start price |