Olja på duk, naken kvinna i skärgård. Signerad. (43x63)
7 200 SEK | 2021-10-03 11:57 |
7 000 SEK | 2021-10-03 11:49 |
6 200 SEK | 2021-10-03 11:37 |
3 400 SEK | 2021-10-02 14:44 |
2 100 SEK | 2021-10-01 18:25 |
400 SEK | 2021-09-30 22:40 |
300 SEK | 2021-09-30 19:55 |
100 SEK | Start price |