Porslin. Numrerad upplaga, detta ex no.31/500. Sockel av svärtad trä. Stämplad. (Höjd 66)
7 600 SEK | 2021-10-03 12:00 |
7 400 SEK | 2021-10-03 11:59 |
6 000 SEK | 2021-10-03 10:32 |
5 200 SEK | 2021-10-02 17:03 |
4 600 SEK | 2021-10-02 12:46 |
1 900 SEK | 2021-10-01 14:31 |
1 800 SEK | 2021-10-01 04:25 |
100 SEK | Start price |