Tekanna, sockerskål och mjölkkanna, Joseph Gloster, Birmingham 1907 samt kaffekanna, stämplad RR. Handtag i svartmålad trä. Repor, enstaka bulor. (Kaffekannas höjd 22,5, vikt 1650g.)
7 600 SEK | 2021-10-01 21:32 |
7 400 SEK | 2021-10-01 16:00 |
6 400 SEK | 2021-09-30 20:44 |
4 000 SEK | 2021-09-30 20:30 |
100 SEK | Start price |