Skulptur i marmor och alabaster, "Mephisto". Signerad Fec E Beck. Repor, sockel med kantavslag, mindre dekorskador. (Höjd 34)
2 700 SEK | 2021-10-02 04:29 |
2 600 SEK | 2021-10-03 11:38 |
2 200 SEK | 2021-10-02 16:46 |
100 SEK | 2021-09-30 21:04 |
100 SEK | Start price |