Glaserat stengods. Med försilvrad dekor av fisk. Stämplat. Ytslitage. (Höjd 19,5)
1 500 SEK | 2021-09-30 22:33 |
1 400 SEK | 2021-10-03 05:32 |
1 000 SEK | 2021-10-01 12:19 |
700 SEK | 2021-09-30 23:35 |
600 SEK | 2021-09-30 22:41 |
350 SEK | 2021-09-30 20:59 |
150 SEK | 2021-09-30 20:00 |
100 SEK | 2021-09-30 19:41 |
100 SEK | Start price |