Med graverad dekor och monogram. Invändigt förgylld. Mynning med lagning och bulor. (Höjd 22, diameter 16,5, vikt 429g.)
3 800 SEK | 2021-10-03 11:51 |
3 600 SEK | 2021-10-02 15:26 |
2 600 SEK | 2021-10-02 23:14 |
2 200 SEK | 2021-10-02 12:03 |
2 100 SEK | 2021-10-01 20:13 |
1 800 SEK | 2021-10-01 16:03 |
1 500 SEK | 2021-09-30 20:47 |
1 400 SEK | 2021-10-01 15:24 |
1 200 SEK | 2021-10-01 11:51 |
1 000 SEK | 2021-09-30 20:26 |
100 SEK | Start price |