Bronserad. Krön med havreax och blomster. Avslutande girlang. Med Stockholms Hallstämpel. Monogramsignerad. Senare bronsering och glas, krön med lagningar, slitage. (Höjd 119, bredd 51)
8 200 SEK | 2021-10-03 11:52 |
8 000 SEK | 2021-10-03 11:53 |
7 200 SEK | 2021-10-03 09:31 |
7 000 SEK | 2021-10-02 13:44 |
6 000 SEK | 2021-10-03 00:27 |
4 200 SEK | 2021-10-02 19:46 |
3 800 SEK | 2021-10-02 12:18 |
3 400 SEK | 2021-10-01 21:16 |
3 000 SEK | 2021-09-30 20:28 |
2 500 SEK | 2021-09-30 23:12 |
2 100 SEK | 2021-09-30 20:59 |
1 400 SEK | 2021-09-30 20:36 |
1 000 SEK | 2021-09-30 19:27 |
100 SEK | Start price |