Olja på duk, stormig strand. Signerad och daterad 1867. Krackelering, ram med dekorsprickor. (24x40)
9 200 SEK | 2021-10-23 22:11 |
9 000 SEK | 2021-10-24 11:23 |
7 400 SEK | 2021-10-24 10:29 |
6 000 SEK | 2021-10-24 05:30 |
2 300 SEK | 2021-10-22 11:18 |
1 600 SEK | 2021-10-22 00:43 |
1 300 SEK | 2021-10-21 20:21 |
100 SEK | Start price |