Matgafflar 6st, matskedar 6st, teskedar 6st, matknivar 6st, förgyllt saltkar med saltsked, soppslev samt ragusked. Kontrollör Viktor Vasilyevich Savinsky. I schatull. Schatullet med torrsprickor. Knivar med blad av stål. Bruksslitage, bl.a. med fläckar och repor. Enstaka bulor, saltkaret något ärgat. (Knivarnas längd 27,5, vikt exklusive knivar 1360g., knivarnas vikt 695g.)
18 500 SEK | 2021-10-24 10:31 |
18 000 SEK | 2021-10-24 11:54 |
12 000 SEK | 2021-10-24 11:23 |
7 400 SEK | 2021-10-23 11:32 |
7 200 SEK | 2021-10-23 10:36 |
6 200 SEK | 2021-10-21 18:56 |
3 600 SEK | 2021-10-21 22:23 |
400 SEK | 2021-10-21 21:54 |
300 SEK | 2021-10-21 19:54 |
150 SEK | 2021-10-21 19:39 |
100 SEK | Start price |