Kristall. Kvadratiska fötter. Kupor med slipad dekor. Tre med fotnagg. Bruksslitage. (Höjd 14)
2 200 SEK | 2021-10-24 11:56 |
2 100 SEK | 2021-10-24 10:52 |
1 600 SEK | 2021-10-23 22:30 |
1 500 SEK | 2021-10-23 12:27 |
1 000 SEK | 2021-10-23 10:17 |
100 SEK | Start price |