Originalbronsering och förgyllning. Genombrutet krön och avslut. Tvådelat glas, delvis fasetterat. Spår av hallstämpel. Färgretuscher, krön med lagningar, glas med fläckar, färgslitage. (Höjd 100, bredd 40)
8 600 SEK | 2021-10-24 11:36 |
8 500 SEK | 2021-10-23 10:04 |
7 800 SEK | 2021-10-19 11:07 |
5 200 SEK | 2021-10-21 18:25 |
100 SEK | Start price |