Målning på papper, "Brölopet i Cana I Galileen". Monogramsignerad och daterad. Uppspänd på ram. Fläckar, märken, kantskador. (122x154)
43 000 SEK | 2021-10-24 11:39 |
42 000 SEK | 2021-10-24 11:59 |
36 000 SEK | 2021-10-24 11:19 |
26 000 SEK | 2021-10-23 04:22 |
21 000 SEK | 2021-10-21 12:40 |
3 600 SEK | 2021-10-21 22:11 |
150 SEK | 2021-10-21 19:47 |
100 SEK | Start price |