34. Okänd konstnär, 1700-tal

Olja på duk, biblisk scen. Dubblerad duk, retuscher, färgbortfall, enstaka rispor. (48x39)

Sale No 355429

Auction closed!
24 October 2021 12:00

Hammer price12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 3 400 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Bidding

2 600 SEK2021-10-24 10:53
2 500 SEK2021-10-23 18:05
2 500 SEK2021-10-23 18:36
1 700 SEK2021-10-22 20:53
600 SEK2021-10-21 22:06
100 SEK Start price

2021-10-24 Månadsauktion, Söndag den 24 oktober Kl.12.00, Borlänge

Finished

Preview

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Fees

Buyer's Premium 22,5% Inc. VAT
Fixed charge 30 SEK Inc. VAT

Payment service