Målning på smörpapper, motiv från Abisko. Osignerad. Mindre färgbortfall, smärre pappersskador och lagningar. (32x42)
5 400 SEK | 2021-10-24 11:59 |
5 200 SEK | 2021-10-24 11:58 |
4 600 SEK | 2021-10-24 11:57 |
2 700 SEK | 2021-10-24 09:54 |
2 100 SEK | 2021-10-23 21:23 |
2 000 SEK | 2021-10-23 17:23 |
1 400 SEK | 2021-10-22 12:05 |
1 200 SEK | 2021-10-22 03:46 |
1 000 SEK | 2021-10-21 22:57 |
500 SEK | 2021-10-21 19:48 |
100 SEK | Start price |