Glaserat stengods. Signerad. Ett hörn med nagg och ett med stötmärke, smärre naggar, något krackelerad. (17x17)
5 800 SEK | 2021-10-24 12:02 |
5 600 SEK | 2021-10-24 11:59 |
5 400 SEK | 2021-10-24 11:59 |
4 400 SEK | 2021-10-23 06:23 |
3 200 SEK | 2021-10-22 10:39 |
2 600 SEK | 2021-10-22 16:48 |
2 000 SEK | 2021-10-22 14:57 |
200 SEK | 2021-10-21 21:22 |
100 SEK | 2021-10-21 19:19 |
100 SEK | Start price |