Bordsgafflar 13st, bordsskedar 4st, bordsknivar 12st, smörgåsgafflar 5st, smörgåsknivar 7+4, kaffeskedar 12st samt smörknivar 7st. Bruksslitage, repor, enstaka delar med graverat monogram. (Bordsknivarnas längd 21,5, vikt exklusive knivar 1010g., knivarnas vikt 1680g.)
7 400 SEK | 2021-10-24 11:31 |
7 200 SEK | 2021-10-21 22:38 |
7 200 SEK | 2021-10-22 21:22 |
6 800 SEK | 2021-10-22 16:37 |
6 400 SEK | 2021-10-21 19:47 |
5 400 SEK | 2021-10-21 21:44 |
3 800 SEK | 2021-10-21 18:43 |
100 SEK | Start price |